Chcete si zarobiť peniaze? Účasť na ekonomickej experimentálnej štúdií predstavuje relatívne jednoduchý spôsob získania. Zároveň účasť na štúdii pre vás nepredstavuje žiadne fyzické ani psychické riziko. Počas štúdie budete robiť ekonomické rozhodnutia, pričom zarobené množstvo peňazí bude zodpovedať vašim rozhodnutiam, prípadne rozhodnutiam ostatných účastníkov experimentu. Pre účasť na ekonomickom experimente nie sú potrebné žiadne špeciálne znalosti avšak niektoré experimenty môžu prebiehať v anglickom jazyku.

Ak máte záujem zúčastniť na experimente je potrebné registrovať sa TU (link na hroot). O ponuke aktuálne prebiehajúcich experimentálnych štúdií, do ktorých vás je možné začleniť budete následne informovaní e-mailom pričom svoj záujem zúčastniť sa konkrétnej štúdie musíte potvrdiť (zároveň máte možnosť účasť odmietnuť).

Experimentálne štúdie zväčša trvajú približne 2-2,5 hodiny pričom je zo strany účastníkov potrebná dochvíľnosť. Experimentálne laboratórium sa nachádza na 5. poschodí v bloku C (miestnosť 5C02) v budove V1.